Darmowa dostawa od 149 z!!

Mieszanki espresso

Mieszanki espresso przygotowywane są z najwyższą starannością, uwzględniając każdy rodzaj kawy. Dzięki połączeniu arabiki i robusty mamy możliwość odzwierciedlenia prawdziwej głębi smaku, jednocześnie mistrzowsko odwzorowując poszczególne kawy. W efekcie napój jest zawsze wielowymiarowy, jeśli chodzi o smak. Znaleźć w nim można przede wszystkim nuty owoców, czekolady, orzechów i kwiatów. Balans pomiędzy nutami smakowymi sprawia, że uzyskiwany smak nie jest ani przeprażony, ani zbyt kwaśny.

Mieszanki espresso

Wyświetlanie wszystkich wyników: 1

Dlaczego nasze mieszanki espresso są takie dobre?

Sekret smaku tkwi w bardzo szczegółowej pracy z każdą jednorodną kawą. Każdą kawę wypalamy osobno, aby uzyskać jej charakterystyczny smak w procesie prażenia i otrzymać pełny smak i bogactwo aromatu, dostosowując jednocześnie parametry do mieszanki. Efektem naszych działań są mieszanki espresso pełne harmonijnego smaku i oszałamiającego aromatu.

Na jakie połączenia możesz liczyć?

W swojej ofercie posiadamy różne połączenia espresso. W większości przypadków są to odmiany łączące kawy kenijskie, indonezyjskie i indyjskie, które gwarantują wyśmienity smak espresso. Każdy z rodzajów kawy wypalamy w inny, właściwy dla pochodzenia sposób. W prosty sposób możemy rozpoznać jaśniejsze i ciemniejsze ziarna, po których skosztowaniu wyczujemy przyjemną lekkość i słodycz.

Mieszanki espresso pozwalają tworzyć nowe smaki, które naturalnie nie miałyby prawa powstać. Dzięki temu zyskujemy kolejną możliwość na poznanie nowego smaku. Warto pamiętać, że proces ich tworzenia jest złożony i skomplikowany. W celu uzyskania najlepszego efektu konieczna jest zatem ekspercka wiedza. Warto pamiętać, że na ostateczny smak gotowej mieszanki wpływ ma bardzo wiele czynników. Najważniejsze cztery z nich to ziarno, młynek, urządzenie do parzenia i umiejętności baristy.

envelopephonemap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram