Darmowa dostawa od 149 z!!

Kawa do biura

Wybór kawy do biura jest bardzo ważny dla każdego, kto jest częścią firmy. Kultura organizacyjna w wielu firmach skupiona jest wokół kawy – przerwy kawowe, rozmowy przy kawie, opracowywanie strategii, wspólne rozwiązywanie problemów. Nie da się ukryć, że ta kawa w biurze jest istotna i… bardzo często używana. Dlatego tym ważniejsze jest, abyśmy mogli każdorazowo raczyć się wyjątkowym smakiem kawy. To prosta droga do przyjemności w miejscu, w którym spędzamy tak wiele czasu. Tak, biuro jest przez wielu z nas znacznie bardziej oblegane niż nasz dom. Nie pozwól, żeby były tam produkty, które nie urzekają Twojego serca.

Kawa do biura – wybierz jakość

Decydując się na jedną z kaw znajdujących się w ofercie naszej palarni możesz mieć pewność, że wybierasz najwyższą jakość. Od samego początku, kiedy rozpoczęliśmy procesy związane z parzeniem kawy i sprzedażą postawiliśmy sobie jeden cel – oferować najwyższą jakość każdemu, kto zechce wybrać nasz produkt. To decyzja, która nas ukształtowała i wyznaczyła tory naszego działania.

W swojej ofercie posiadamy kawy z najróżniejszych zakątków świata – Brazylii (np. Yellow Bourbon czy Diamond), Hondurasu, Kostaryki (np. Tarazzu La Pastora) czy Indonezji (np. Jawa Jampit). Bogactwo smaków, jakie im towarzyszy pozwala regularnie dostarczać kubkom smakowym nowych bodźców. Na którą z naszych kaw do biura się zdecydujesz? To zależy wyłącznie od Twoich preferencji. Pamiętaj jednak, że nie jest to wybór ostateczny, bo nie musisz zamykać się na jeden smak. Jednocześnie pamiętaj, że chętnie doradzimy Ci wybór smaku, który zapamiętasz na długi czas. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym działem obsługi klienta.

Jakich informacji potrzebujesz, żeby wybrać kawę do biura?

Przede wszystkim zwrócić uwagę na wszystkie informacje zawarte na opakowaniu. Chodzi o pochodzenie ziaren i dzień, w którym zostały wypalone. Najrozsądniej jest wybrać te kawy, które mają najkrótszą datę palenia – kawa wówczas smakuje najlepiej i ma najbardziej klarowny smak.

Radzimy również, aby nowe opakowania kawy kupować częściej, aniżeli gromadzić zapasy na długi okres czasu. Pozwoli to zachować świeżość smaków, a jednocześnie umożliwi odnalezienie swojego ulubionego smaku jeszcze szybciej.

Nie ograniczaj się do jednego smaku… kawy do biura

Jak sugerowaliśmy powyżej – moc i wielowymiarowość smaków zawartych w naszych kawach niemal zobowiązują do tego, aby nie skupiać się na jednym smaku i oddać się możliwościom, jakie daje każdy z nich. Zachęcamy Cię zatem do próbowania… spraw, aby Twój zespół mógł raczyć się najwyższej jakości kawą i nie musiał ograniczać się do jednego smaku. Skorzystaj jednocześnie z wielu możliwych form parzenia, takich jak frenchpress, ekspresy ciśnieniowe, kawiarki czy V60. Możesz skorzystać również z naszej oferty kawa dla firm.

envelopephonemap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram