Darmowa dostawa od 149 z!!

Sklep z kawą

Sklep z kawą Palarni Proper powstał z pasji do czarnego naparu i chęci stworzenia internetowego miejsca dystrybucji kawy najwyższej jakości. Kawę znajdującą się w naszej ofercie parzymy w naszej własnej, nowocześnie wyposażonej palarni. Od samego początku naszym najważniejszym celem było wypalanie najwyższej jakości kawy i możliwość dzielenia się nią z Wami. To motyw przewodni Palarni Proper, który jest z nami od początku i towarzyszy nam każdego dnia, będąc głównym drogowskazem do realizacji kolejnych kroków na drodze rozwoju.

Sklep z kawą – nasza oferta

W naszej ofercie znajdziecie przede wszystkim kawy najwyższej jakości, które są gotowe do zaparzenia w kawiarce, Hario V60, chemexie, aeropressie, french pressie czy ekspresie ciśnieniowym. Każda z naszych kaw posiada unikalne pochodzenie i przebyła długą drogą, aby móc wylądować w Twojej filiżance lub kubku. W większości naszych kaw, ziarna sprowadzamy z prawdziwych kawowych kolebek, takich jak:

Dzięki temu możemy zaproponować Ci prawdziwe bogactwo smaku i możliwość kosztowania najróżniejszych odmian i w efekcie znalezienia tych, które Ci najbardziej odpowiadają. Cały czas też w naszej ofercie pojawiają się nowe kawy, które są efektem współpracy z nowymi plantacjami.

Bogactwo wyboru sklepu z kawą

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko kawę mieloną czy ziarnistą, ale również szereg akcesoriów, dzięki którym będziesz mógł przyrządzić swoją ulubioną kawę, tak jak lubisz. W naszej ofercie znajdziesz między innymi dripy, młynki do kawy, serwery, filtry czy Chemex, bądź Hario V60. Chcemy abyś mógł odnaleźć w piciu kawy rytuał, który będzie bliski Twojemu sercu i który będzie stanowił ważny punkt każdego Twojego dnia – dlatego staraliśmy się zadbać o każdy aspekt związany piciem czarnego naparu.

envelopephonemap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram