Darmowa dostawa od 149 z!!

Vouchery

Vouchery dają możliwość podarowania komuś bliskiemu czegoś wyjątkowego. Czegoś, z czym kojarzyć mu się będą miłe i niezapomniane chwile. To prezent, który daje możliwości, a nie zamyka w wąskich ramach wyobrażeń darczyńcy.

 

Vouchery

Wyświetlanie wszystkich wyników: 1

Vouchery – świetny pomysł na prezent

Vouchery, nazywane inaczej talonami, bonami, kuponami to możliwość trafienia w gusta osoby nam bliskiej, bo jak to mówią… przez żołądek do serca.

Nie inaczej jest w przypadku kawy – ile fantastycznych rozmów każdy z nas odbył w jej towarzystwie, ile problemów zostało rozwiązanych, ile nowych idei powstało. Dlatego stwierdziliśmy, że wręczenie voucheru kawowego bliskiej nam osobie to szansa na to, aby przeżyć te chwile ponownie, kolejny raz zatapiając się w smaku wyjątkowych ziaren z najbardziej odległych zakątków świata.

Voucher będzie świetnym rozwiązaniem, jeśli ktoś z Twoich bliskich będzie miał w najbliższym czasie urodziny lub imieniny. Wręczając voucher, będziesz mógł podarować mu wyjątkowe chwile w towarzystwie jednej (lub kilku) z naszych kaw - przyrządzonych w ulubiony przez siebie sposób - np. w aeropress do kawy.

envelopephonemap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram